Traktory i ciągniki – zabawki jak prawdziwe

Jeszcze nie jesteś zdecydowany, którą zabawkę kupić swojemu synkowi lub chrześniakowi? Albo masz ochotę zrobić niespodziankę będącym w potrzebie dzieciakom? Każdy mały mężczyzna w pierwszych latach życia zakochuje się bez pamięci w dużych traktorach, kombajnach i różnych innych ściśle męskich maszynach. Świetną zabawką dla najmłodszych fanów trudnych prac w polu będą wielkie traktory Bruder.

Jeden z najbardziej popularnych modeli, idealny do pracy w polu czy w lesie Bruder Traktor JSCB fastrac to zabawka, która przypadła do gustu wielu małym chłopcom. Traktor jest bardzo realistycznym odwzorowaniem prawdziwej maszyny, przez to zachwyca nie tylko małego synka ale również tatę. Innym ciężkim traktorem dla dziecka jest równie popularny Bruder Steyer CVT. Terenowe, aktywne zawieszenie sprawia, że zabawa tą maszyną rolniczą jest jak prawdziwa i do złódzenia przypomina realną jazdę. Nie możemy przejść obojętnie również obok inny ciągnik Bruder Massey Ferguson, który posiada gumowe koła z profilowanym bieżnikiem.

Maszyny rolnicze Bruder są nie tylko świetną zabawą, ale też w rozwoju odpowiednich umiejętności i edukują nasze dzieci. Przy okazji zachęcają dzieci do kreatywnego myślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>