Mack granite straż pożarna 02821

Bruder mack granite straż pożarna z pompą wodną 1:16 02821

Podobno każdy mały chłopiec marzy o tym, aby w przyszłości zostać strażakiem, podobno najlepszą zabawką dla każdego chłopca jest wyglądający jak prawdziwy – wóz strażacki. Jeśli chcielibyście obdarować go zabawką naprawdę wyjątkową, odwzorowującą szczegóły prawdziwego samochodu strażackiego, wykonaną z bezpiecznych materiałów i z dbałością o każdy szczegół, to polecamy fantastyczną zabawkę – przepiękny Bruder mack granite straż pożarna z pompą wodną 1:16 02821.

Stworzony z doskonałej jakości plastiku oraz gumy będących tworzywem najwyższej klasy bezpieczeństwa dla zdrowia dziecka. Wóz wygląda jak prawdziwy i posiada wszystko to, co prawdziwy wóz strażacki mieć powinien, czyli między innymi:

straz_pozarna

  • odchylana i wyciągana drabina strażacka, dzięki której można uratować misie i zabawki z płonącego domu,
  • Otwierane drzwi kabiny, dzięki którym mały wymyślony kierowca będzie mógł wejść do swojego wozu strażackiego,
  • Prawdziwa pompa, która umożliwia pompowanie i przechowywanie wody,
  • Wąż zawijany w prawdziwy strażacki bęben – czyli prawdziwy atrybut każdego wozu strażackiego.

 

Możemy się założyć, że każdy tatuś, który zobaczy ten wóz strażacki, od razu będzie chciał go kupić swojemu małemu strażakowi Z pewnością rozbudzi i przywróci marzenia z dzieciństwa, a podczas wspólnych zabaw z synem sprawi mnóstwo frajdy – zarówno młodemu jak i starszemu mężczyźnie. Spraw doskonały prezent synowi – podaruj mu ten fantastyczny Bruder mack granite straż pożarna z pompą wodną 1:16 02821 I spełnij jego dziecięce marzenia o byciu strażakiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>