Kombajn zbożowy – jak prawdziwy

Jesteś miłośnikiem roli? Twój syn również? Kochacie pracę w polu i wielką przyjemność sprawia Wam obserwowanie wracających ze żniw wielkich kombajnów? Być może sami uczestniczycie w żniwach i różnego rodzaju pracach przy żniwach? Świetnym pomysłem do świetnej zabawy i spędzenia wolnego czasu są kombajny zabawkowe, które są wiernym odwzorowaniem wielkich maszyn. Na szczególne zwrócenie uwagi zasługują wszystkie maszyny rolnicze, w tym kombajny marki Bruder. Poniżej zaprezentowane zostały wybrane.

Bruder Kombajn zbożowy John Deere T60I – to klasyczna zabawka – kombajn dla małych rolników powyżej 3 roku życia. Ta wielka maszyna ma odsuwaną rurę, która ma za zadanie podawanie skoszonego zboża na wóz. Ponadto jest on wyposażony w wózek dzięki któremu może dowieźć bezpiecznie na miejsce koszenia header, jak i otwierany zbiornik na zboże.

Innym, także niesamowitym kombajnem zbożowym jest Bruder Kombajn Class Jaguar 900. Kombajn ten to prawdziwy Royce Rollce wśród zabawkowych (i nie tylko) kombajnów. Zabawka Bruder jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Maszyna jest świetnie – co do najmniejszego detalu – odwzorowana na prawdziwym kombajnie. Posiada odchylany i zdejmowany header. Header można zastąpić go rónież innym, np. do zbioru kukurydzy. Kabina i boczna klapa silnika w kombajnie ma możliwość otworzenia. Dzięki obracającym się talerzom w headerze kombajn zapewnia realistyczną zabawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>